‹ Grįžti atgal
Namas Tauragėje,Naujakurių g.
  • Namas Tauragėje,Naujakurių g.
  • Namas Tauragėje,Naujakurių g.
  • Namas Tauragėje,Naujakurių g.
  • Namas Tauragėje,Naujakurių g.
  • Namas Tauragėje,Naujakurių g.
  • Namas Tauragėje,Naujakurių g.

Namas Tauragėje,Naujakurių g.

138 000 €

Namas pritaikytas patogiam gyvenimui vienai arba dviem šeimoms. Statytas prieš 24 metus pagal tuometines naujausias technologijas ir su geriausiomis medžiagomis, kurios atitiko ekologišką gyvenimo būdą.
Namas dviejų aukštų su pusrūsiu, kuriame įrengtas pokylių kambarys su židiniu, atskira virtuve, sauna ir garažu. Priešais namą ūkinis pastatas su dviem garažais ir rūsiu po visu pastatu. Sklypo teritorijoje yra sodas, daržas su šiltnamiu ir apželdintas kiemas.
Namas apšiltintas 15 cm polistirolu, stogas užklotas betoninėmis čerpėmis, sudėti mediniai dviejų rėmų langai, kurie padengti šilumą atspindinčia plėvele. Dėl to gerai išlaiko šilumą žiemą ir jaukiai vėsu vasarą. Namas ir vanduo šildomas skystu kuru (Viessman katilas), taip pat lygiagrečiai pajungtas kieto kuro katilas. Šildymas gali būti programuojamas keturiais režimais. Kiekviename kambaryje radiatoriai taip pat reguliuojami.
Name įrengta Švediška rekuperacinė vėdinimo sistema. Oras į patalpas patenka per filtrus, išeinantis oras atiduoda šilumą į patalpas paduodamam orui. Dėl to patenka mažiau dulkių ir oras kambariuose išlieka šviežias.
Name išklotas parketas iš uosio, ąžuolo ir raudonmedžio. Jame gali gyventi dvi šeimos, nes abiejuose aukštuose kambariai pilnai įruošti, o pusrūsis pritaikytas laisvalaikio praleidimui. Jame veikianti pirtis, švenčių kambarys.
Namas patogioje vietoje, šalia Aušros progimnazijos, Vytauto stadiono, taip pat netoli prekybos centrai IKI ir Norfa.
Užimamas kambarių plotas.
Pusrūsis: 146 kv: garažas (23 kv), katilinė (8 kv), malkinė (8 kv), pirtis (7 kv), priešpirtis (10 kv), pokylių kambarys (34 kv), virtuvė (15 kv), skalbykla (10 kv), kambarys (15 kv) WC (1,5 kv), koridorius (8 kv), sandėliukas (7 kv).
I ir II aukštai 136 kv: bendras kambarys (44 kv), du kambariai po 13 kv., miegamasis (17 kv), virtuvė (17 kv), vonia (6 kv), tualetas (1,5 kv), prieškambaris (25 kv).

 

 


Teirautis telefonu: 8 69845043 Siųsti užklausą

Panašūs skelbimai